انرژی های پاک و تجدیدپذیر

انرژی های پاک و تجدیدپذیردر صورت شروع استفاده از سوختهای پاک و تجدیدپذیر در زندگی روزمره، نقش خود را در کاهش تاثیرات  تغییرات آب و هایی  و بهبود کیفیت محیط اطرافمان و همچنین هوایی که تنفس می کنیم، ایفا نموده ایم. اگرچه موارد بسیاری هستند که بایستی همزمان مدنظر قرار گیرند، ولی بدون شک گرفتن این تصمیم، قدمی مهم رو به جلو جهت دست یافتن به جهانی سالم تر خواهد بود. با توجه به مدارک انکار ناپذیر که حاکی از نقش سوختهای فسیلی در تغییرات آب و هوایی می باشند، اکنون زمان آن فرا رسیده که هر زمان و هر جا که ممکن است از انرژی های پاک و تجدیدپذیر به عنوان جایگزین استفاده نماییم. شاید امروز آخرین فرصت باشد!

گروه ترویجی دوستداران محیط زیست (EGE) مصصم است تا از طریق برنامه های دراز مدت وهمکاری و مساعدت حامیان داخلی و بین المللی خود و با اتکا بر اعضای داوطلب نقشی محوری در اعتلای سلامت جامعه، حفاظت از محیط زیست و ارتفای فرهنگ بازیافت ضایعات و استفاده از انرژی های پاک و تجدیدپذیر بازی نماید.

اطلاعات تماس

گروه ترویجی دوستداران محیط زیست (EGE)

تیم تحقیقاتی سوختهای زیستی (BRTeam)

استان البرز-کرج-جهان شهر-بلوار بهارستان

ارکیده شرقی-شماره 23

صندوق پستی: 44693 - 31438
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن دبیرخانه: 09132865342

خبرنامه گروه ترویجی دوستداران محیط زیست

با عضویت در خبرنامه گروه ترویجی دوستدران محیط زیست (EGE)، از آخرین اخبار، مقالات، تصاویر، فیلم ها، برنامه ها و همایشهای گروه EGE مطلع شوید. این اشتراک رایگان است.